Altıntaş Viessmann Servisi

Altıntaş Viessmann Servisi onarım hizmetleri vermek isteriz. Sizin için elimizden geleni yapmak isteriz. kusursuz bir tamir desteği elimizden geldiğince sizlere olan yardımlarımızla olağan en kısa sürede sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapmak isteriz. Yıllardır müşterilerimize müşteri memnuniyeti odaklı olarak, Avrupa’nın lider kombi markası Viessmann kombileri için tamir servisi, bakım, petek onarımı ve petek servisi hizmeti veriyoruz. Alanında uzman servis hizmetleri yetkililerimiz, Altıntaş Viessmann  olarak tüm kombi arızalarınızı en kısa sürede çözüyor. Sektörde lider olan servisimiz, uluslararası standartlardaki hizmetleri sayesinde, saniyeler içerisinde kombinizdeki arızaları tespit ediyor. Viessmann eğitimlerini tamamlamış ve profesyonel hizmet sunan personelimiz bilgi ve tecrübeleri sayesinde, kombi ve peteklerinizin uzun ömürlü olmasını ve konforlu şekilde ısınmanızı sağlıyor.

Altıntaş Viessmann

En iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere sunan Altıntaş Viessmann servisi olarak, Nilüfer, Osmangazi, Davutkadı ve Nilüfer şubelerimiz ile her zaman yanınızdayız. Kombi bakımlarınızda, olası hasarlar tespit edildiğinde tamamen orijinal parçalar kullanıyoruz. Kombi radyatörlerinize 1. sınıf kalitede bakımı ve onarımını yaparak, kombileriniz ilk satın aldığınız günkü verimliliğine ulaşmasını sağlıyoruz. Viessmann markası sizlere en iyi kaliteyi sunan kombi markasıdır. Mükemmel seviyede ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunan Viessmann ürünlerinizin filtrelerini ve toz tutabilen parçalarını en iyi şekilde temizleyip onararak sizlere en düşük enerji maliyetlerini sunuyoruz.

Altıntaş Viessmann Servisi

En uzman kadroya sahip Altıntaş Viessmann servisi çalışanlarımız Viessmann’ın verdiği yeterlilik belgelerine sahiptir. Kusursuz hizmet veren kombi servisimiz, kombi bakımlarından önce su sızdırmazlık kontrolü yapıyor. Kombi içinde yer alan elektrik sistemlerini kontrol ederek güvenliğinizi öncelikle sağlıyoruz. Filtre, brülör temizliklerini özenle yaparak kombinizin verimliliğini artırıyoruz. Tüm işlemleri Viessmann prosesürlerine göre yerine getirerek, kombinizin sonraki dönemlerde hasar yapma riskini minimuma indiriyoruz. Evinize çağırdığınız Viessmann servisleri için, Bursa Viessmann Servisi belgelerine sahip olup olmadıklarını muhakkak kontrol ediniz. Viessmann yetki belgemiz ve uzman çalışanlarımız ile doğru çözümleri piyasaya göre daha uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Altıntaş Viessmann Kombi Servisi

Kombi servisleri, kısa sürede en iyi hizmeti sunmalarının yanında, teknik eğitimli ve alanında uzman çalışanlara sahip olmalıdır. Servisimiz, belgeli, eğitimli ve alanında tecrübeli personelleri ile montaj, tamir ve bakım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bu hizmetleri, Altıntaş Viessmann Servisi dışında korsan servislerden almak, kombi ve peteklerinizin özelliklerine uygun olmayan bir servis almanıza neden oluyor. Servisimizi tercih ederek, kombinizin yanlış bakım ve onarımlara maruz kalmadan verimliliğini artırmış oluyorsunuz.

Altıntaş Viessmann Klima Servis

Yetkili Viessmann Altıntaş servisi olarak, klimalarınıza en iyi bakım ve onarımı yapıyoruz.

Klima bakım ve onarımı yaparken yaptığımız işlemler şu şekildedir:

 • Öncelikle klimanızın dış temizliğini yapıyoruz
 • Klimada yer alan ısı ayarını yapan serpantin olarak da bilinen evaporatörlerin özenle temizliğini yapıyoruz
 • Elektrik kaçak kontrolünü en iyi şekilde yapıyoruz
 • Klimanızın iç ünitelerinin temizliğini yapıyoruz
 • Klimanızdaki elektrik bağlantı noktalarını tek tek kontrol ediyoruz
 • Klima içindeki tüm parçaların birbirleriyle olan mekanik bağlantılarını kontrol ediyoruz

Birçok hassas parçaya sahip olan klimalarınız için Viessmann klima bakımı eğitimi alan personele sahip yetkili Viessmann servisimizi tercih etmeniz, klimadan en iyi verimliliği almanızı ve klimanızın bozulmamasını sağlıyor.

Altıntaş Viessmann Kombi Bakımı

Yıllardır yetkili Viessmann servisi olarak doğru hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Kombilerinizin bakımında uyguladığımız ilk işlemler şu şekildedir:

 • Kombi bakımından önce petekleri ve sıcak su akışını kontrol ediyoruz
 • Ürününüzdeki sızdırmazlık özelliklerini sağlayan parçaları kontrol ediyoruz
 • Kombinizin içinde tozlanma oluştuysa, mekanik parçalara dikkat ederek tozları temizliyoruz
 • Kombinin çalışmasını sağlayan mekanik parçaları ve bunları birbirine bağlayan elektrik bağlantı noktalarını kontrol ediyoruz
 • Kombinin yanma odacığının bakımını ve temizliğini yapıyoruz
 • Kombinin mevcut gaz ayarlarını kontrol edip ideal seviyeye getiriyoruz
 • Arızalı parçalar varsa bunları orijinal parçalar ile değiştiriyoruz

Diğer işlemleri de yerine getirdikten sonra, kısa sürede kombinizi ilk aldığınız günkü verimliliğine getiriyoruz.

Leave a Comment

Tıkla Ara