Balabancık Viessmann Servisi

Balabancık Viessmann Servisi için sizlere verdiğimiz desteklerle olağan her yardımı destekleri sizlere vermek için çalışacağız, Olabildiğince kusursuz olmak için teknik olarak destekler vereceğiz. Bizler olan her sorunu sizlere çözerek yardımcı olmak isteriz. Bu kusursuz hizmetleri bizlereden alabiceğinizi bilmenizi isteriz.

Balabancık Viessmann

En iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere sunan Balabancık Viessmann servisi olarak, Nilüfer, Osmangazi, Davutkadı ve Nilüfer şubelerimiz ile her zaman yanınızdayız. Kombi bakımlarınızda, olası hasarlar tespit edildiğinde tamamen orijinal parçalar kullanıyoruz. Kombi radyatörlerinize 1. sınıf kalitede bakımı ve onarımını yaparak, kombileriniz ilk satın aldığınız günkü verimliliğine ulaşmasını sağlıyoruz. Viessmann markası sizlere en iyi kaliteyi sunan kombi markasıdır. Mükemmel seviyede ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunan Viessmann ürünlerinizin filtrelerini ve toz tutabilen parçalarını en iyi şekilde temizleyip onararak sizlere en düşük enerji maliyetlerini sunuyoruz.

Balabancık Viessmann Servisi

En uzman kadroya sahip Balabancık Viessmann servisi çalışanlarımız Viessmann’ın verdiği yeterlilik belgelerine sahiptir. Kusursuz hizmet veren kombi servisimiz, kombi bakımlarından önce su sızdırmazlık kontrolü yapıyor. Kombi içinde yer alan elektrik sistemlerini kontrol ederek güvenliğinizi öncelikle sağlıyoruz. Filtre, brülör temizliklerini özenle yaparak kombinizin verimliliğini artırıyoruz. Tüm işlemleri Viessmann prosesürlerine göre yerine getirerek, kombinizin sonraki dönemlerde hasar yapma riskini minimuma indiriyoruz. Evinize çağırdığınız Viessmann servisleri için, Bursa Viessmann Servisi belgelerine sahip olup olmadıklarını muhakkak kontrol ediniz. Viessmann özel belgemiz ve uzman çalışanlarımız ile doğru çözümleri piyasaya göre daha uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Balabancık Viessmann Kombi Servisi

Kombi servisleri, kısa sürede en iyi hizmeti sunmalarının yanında, teknik eğitimli ve alanında uzman çalışanlara sahip olmalıdır. Servisimiz, belgeli, eğitimli ve alanında tecrübeli personelleri ile montaj, tamir ve bakım hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bu hizmetleri, Balabancık Viessmann Servisi dışında korsan servislerden almak, kombi ve peteklerinizin özelliklerine uygun olmayan bir servis almanıza neden oluyor. Servisimizi tercih ederek, kombinizin yanlış bakım ve onarımlara maruz kalmadan verimliliğini artırmış oluyorsunuz.

Balabancık Viessmann Klima Servis

Özel Viessmann Balabancık servisi olarak, klimalarınıza en iyi bakım ve onarımı yapıyoruz.

Klima bakım ve onarımı yaparken yaptığımız işlemler şu şekildedir:

 • Öncelikle klimanızın dış temizliğini yapıyoruz
 • Klimada yer alan ısı ayarını yapan serpantin olarak da bilinen evaporatörlerin özenle temizliğini yapıyoruz
 • Elektrik kaçak kontrolünü en iyi şekilde yapıyoruz
 • Klimanızın iç ünitelerinin temizliğini yapıyoruz
 • Klimanızdaki elektrik bağlantı noktalarını tek tek kontrol ediyoruz
 • Klima içindeki tüm parçaların birbirleriyle olan mekanik bağlantılarını kontrol ediyoruz

Birçok hassas parçaya sahip olan klimalarınız için Viessmann klima bakımı eğitimi alan personele sahip özel Viessmann servisimizi tercih etmeniz, klimadan en iyi verimliliği almanızı ve klimanızın bozulmamasını sağlıyor.

Balabancık Viessmann Kombi Bakımı

Yıllardır özel Viessmann servisi olarak doğru hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Kombilerinizin bakımında uyguladığımız ilk işlemler şu şekildedir:

 • Kombi bakımından önce petekleri ve sıcak su akışını kontrol ediyoruz
 • Ürününüzdeki sızdırmazlık özelliklerini sağlayan parçaları kontrol ediyoruz
 • Kombinizin içinde tozlanma oluştuysa, mekanik parçalara dikkat ederek tozları temizliyoruz
 • Kombinin çalışmasını sağlayan mekanik parçaları ve bunları birbirine bağlayan elektrik bağlantı noktalarını kontrol ediyoruz
 • Kombinin yanma odacığının bakımını ve temizliğini yapıyoruz
 • Kombinin mevcut gaz ayarlarını kontrol edip ideal seviyeye getiriyoruz
 • Arızalı parçalar varsa bunları orijinal parçalar ile değiştiriyoruz

Diğer işlemleri de yerine getirdikten sonra, kısa sürede kombinizi ilk aldığınız günkü verimliliğine getiriyoruz.

Leave a Comment

Tıkla Ara