Doburca Viessmann Servisi

Doburca Viessmann Servisi Klima ve kombi çeşitleri Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Alman devi Viessmann firmasını Doburca’daki tek yetkilisi olan firmamızda, servis hizmetlerinin tamamı garantili olarak yapılmaktadır.  Viessmann servisi kapsamında bakım, onarım ve parça değişimi yapan personellerimizin hepsi alanlarında uzman kişilerden seçilmektedir. Servislerde kullanılan ekipmanlarında orijinal olduğu firmamızdan siz değerli müşterilerimiz rahatlıkla istediğiniz konuda servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis hizmeti taleplerine aynı gün içinde cevap verebilmek için yeterli kapasiteye sahip olan firmamızda görüşmelerimizi web adresimüz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hızlı alt yapısıyla donma problemi yaşatmayan web adresimize yapılan ziyaretlerle hizmetlerimiz ve özelliklerimiz hakkında bilgi edinmek çok kolaydır.

Doburca Viessmann

Servis ücretlerinin değişken olduğu piyasada firma olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kampanyalı servis hizmetlerine çok fazla rastlanılan firmamızda kredi kartıyla ödeme yapmak isteyenler için taksit seçenekleride bulunmakmaktadır. Teknik özellikleri, kullanım artıları ve görselliğiyle dikkat çekici ürünlere sahip olan Viessmann servisi hizmetlerinde yaşanılan problemleri sürekli iletişim halindeki personellerimiz sayesinde kısa sürede çözüyoruz. Doburca Viessmann servisi süresince aksama yaşanmaması için zaman konusunda hassas davranan personellerimiz,adrese ulaşmadan önce mutlaka tekrar iletişim kuruyorlar. Mesai saatleri içerisinde talep formu dolduranlara maksimum yarım günde hizmetin ulaştırıldığı firmamız, değerli müşterilerimiz için resmi tatillerde de hizmet vermektedir.

Doburca Viessmann Servisi

Adrese ulaştıkları anda Viessmann kombi ve klimalarda müşterilerden aldıkları bilgilerle incelemelerde bulunan firma personellerimiz tarafından tamir işlemi önce bilgilendirmeler yapılmaktadır. Arızanın giderilmesi sırasında izlenecek yolu müşterilere bildiren personellerimiz, adreslere yanlarında gerekli ekipmanlarla ulaşıyorlar. Tamir gerektiren durumlarda ürünlere zarar vermeden arızalı bölgeyi müdahale eden personellerimizin yaptıkları tüm işlemler firmamızın garantisi altındadır. Tüm Viessmann ürünleriyle ilgili parça deposunun da bulunduğu firmamız, yan sanayi değişimi yapmayarak ürünlerin çalışma sistemine zarar vermemektedir. Parça değiştirilmesi gereken durumlarda bizden alım yapmayı düşünen müşterilerimize diğer konularda olduğu gibi yine en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Doburca Viessmann Kombi Servisi

Kış aylarını sıcak ve sorunsuz geçirmek isteyenler için 7/24 Doburca Viessmann servisi verdiğimiz firmamızdan müşterilerimiz hangi işlemlerin yapıldığına dair bilgi alabilirler. Kombi servisi kapsamında su değişimi, temizleme, gaz takviyesi, ateşleme sistemi kontrolünün yapıldığı firmamızda, garanti süresi devam eden ürünlere verilen hizmetler ücretsizdir. Yapılan tüm servis işlemlerinin ardından olası sorunların önlenmesi için kombi çalışma standartları hakkında personellerimiz aracılığıyla gerekli bilgileri müşterilerimize aktarıyoruz.

Doburca Viessmann Klima Servis

Çoğunlukla soğutma amaçlı kullanılan Viessmann klimalarının bakımları basit bir gerektirsede aslında büyük bir uzmanlık gerektirmektedir. Yanlış uygulanan servislerde kullanım ömrü birkaç yıl azalan Viessmann klimalarına yaptığımız bakım ve onarım çalışmalarıyla mekanlarda sağlıklı hava solunmasını sağlıyoruz. Filtre temizleme işlemlerinin organik ürünlerle yapıldığı firmamızda, hiçbir ürün güneşle temas ettirilmemektedir. Bu önemli aşamanın ardından sorun yaşanmaması için soketleri sağlam hale getiren ve elektrik aksamlarının çalışma sistemlerini kontrol eden personellerimiz, hemen adresten ayrılmıyorlar. Bir süre klimaların çalışma performanları ve ses seviyelerini inceleyen personellerimiz tarafından bakımı yapılan ürünler çalışılır halde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Doburca Viessmann Kombi Bakımı

Genellikle kullanıcı kaynaklı sorunlar nedeniyle servis ihtiyacı doğan Bursa Viessmann Servisi kombilere yapılan doğru bakım çalışmalarıyla arızaları gidermek ve uzun süre sorunsuz kullanmak mümkündür. Müşterilerimizin bu isteklerine hem yaptığımız işlemler hem de genel kullanım bilgilendirmeleriyle cevap vererek kış aylarının rahat ve sorunsuz geçirmelerine imkan tanıyoruz. Yaptığı genel kombi bakımları sayesinde ürünlerin tükettikleri elektrik miktarını azaltırken daha sağlıklı performans elde edilmesini sağlıyoruz.

Leave a Comment

Tıkla Ara