Hacıvat Viessmann Servisi

Hacıvat Viessmann Servisi Isıtma ve soğutma alanında Dünyanın en tecrübeli firması olan Viessmann ürünlerinde yetkili olan firmamızda uzun yıllardır. Müşterilerimizin sorunlarına çözümler üretiyoruz. Teknik eleman ve ekipman desteği konusunda eksiksiz hizmet verdiğimiz firmamızda isteyen müşterilerimiz sertifika detaylarımızı inceleyebilirler. Hacıvat Viessmann servisi aşamalarının planlı şekilde yürütüldüğü firmamızda, işlemlerin aksamaması için müşterilerle sürekli bağlantı kurulmaktadır. Hizmetleri kısa sürede tamamlamak için kalabalık personel sayısının bulunduğu firmamızda hafta sonu ve resmi tatillerde dahil olmak üzere hizmet sağlıyoruz.

Hacıvat Viessmann

Kısa sürede ulaşan garantili Hacıvat Viessmann servisi hizmetimizden faydalanmak isteyenlerin web adresimizde bulunan talep formumuzu doğru bilgilerle doldurmaları gerekmektedir. Günün her saati açık bulunan bu talep formuna iletişim alanından ulaşan müşterilerimizin verdikleri bilgiler doğrultusunda mesainin ilk saatlerinde adrese yönlendirme yapıyoruz. Adrese ulaştıkları anda Viessmann klima ve kombiler için gerekli tüm işlemleri başarılı şekilde tamamlayan personellerimiz, kullanım hakkında bilgilendirmelerde yapıyorlar.

Hacıvat Viessmann Servis

Hizmetlerimizde personellerimiz tarafımıza ulaşan Hacıvat Viessmann servisi taleplerinde yer alan sorun bilgisi çerçevesinde malzemelerle gönderilmektedir. Tamir gerektiren durumlarda müşterilerimizi durumdan haberdar eden personellerimiz, parça değişimi de dahil tüm işlemleri bilgilendirerek yapmaktadır. Tamir işlemleri için iş riskini en aza indirecek ekipmanların bulunduğu firmamızda personellerimiz, bir daha aynı sorunun yaşanmaması için titiz davranmaktadır. Viessmann klima ve kombilerinin orijinal parça değişiminin yapıldığı firmamızda, müşterilerimiz en uygun fiyatlara yedek parçalarını depomuzdan tedarik edebilirler.

Hacıvat Viessmann Kombi Servisi

Daha iyi performans sağlaması ve fazla enerji tüketmemesi için mutlaka yılda bir kez bakım ve onarım yapılması gereken Viessmann kombilerinde tüm aksamları tek tek inceliyoruz.

Hacıvat Viessmann servisi için müşteri adresine ulaşan personellerimiz tarafından yapılan tüm işlemler aşağıda belirtilmiştir;

  • Su sızdırmazlık kontrolü,
  • Kombi baca ve brülör temizliği,
  • Sıcak su değişimi,
  • Genleşme tankı hava takviyesi,
  • Gaz ayarı kontrolü,
  • Filtre temizliği,
  • Üç yollu vana temizliği,
  • Ürünün çalışma kontrolünün yapılması

Personellerimizin yaptıkları servis işlemleri kombilerin sağlıklı çalışmalarını sağlamanın dışında bazı büyük sorunları önlenmesi açısından da önemlidir. Servis sırasında mutlaka bulunan arıza tespitinde de bulunan personellerimiz tüm konularda siz değeri müşterilerimize bilgi vermektedir.

Hacıvat Viessmann Klima Servis

Soğutmada kullanımı tercih edilen klima içerdeki kötü havayı filtreleri aracılığıyla temizleyerek daha sağlıklı solunum yapılmasını sağlamaktadır. Servisi yapılmadığı takdirde verdiği havayla insan sağlığını riske atan klimaların bakım ve onarımlarını yaptığımız firmamızda doğal temizleme ürünleri kullanıyoruz. Klimaların petek, motor, elektrik ve soketlerinin kontrol edildiği firma servis hizmetlerimizde garanti süresi devam eden ürünlerde işlemler tamamen ücretsizdir. Bursa Viessmann Servisi Ücret gerektiren durumlarda ise piyasanın altında ödemelerin yapıldığı firmamızda müşterilerimiz kredi kartına taksit imkanından yararlanabilirler. Mevsim geçişlerinde kampanyalarında yapıldığı firmamızda fiyatları normal seviyenin yarısına düşürerek müşterilerimize büyük avantaj sağlıyoruz. Hangi dönemlerde kampanya yapıldığını ve kampanya detaylarını müşterilerimiz web adresimizi ziyaret ederek kısa sürede öğrenebilirler.

Hacıvat Viessmann Kombi Bakımı

Sıcak su ile mekanların ısıtmasını sağlayan Viessmann kombilerin periyodik bakımlarının yapılması sağlıklı kullanım açısından önemlidir. Kombi bakımlarında hiçbir aksamın göz ardı edilmedi firmamızda ürünler sorun yaşanmaması için personellerimiz aracılığıyla bir süre çalışma sistemini de kontrol ediyoruz. Kombilerin iç ve dış kısımlarında temizleme, yağlama ve elektrik kontrollerini tehlike oluşturmayacak ekipman desteğiyle gerçekleştiren personellerimiz, müşterilerimize daha ekonomik kombi kullanımı sunuyorlar. Bakımlar sırasında sürekli kullanıcı kaynaklı hataları önlemek için uyarılarda bulunan personellerimiz sayesinde müşterilerimiz, ürünlerini daha uzun süre kullanabilirler. Viessmann kombi bakımlarında işleme ilk su değişimiyle başlanan firmamızda, bu işlem kirli suyun ortaya çıkaracağı problemlerin önlenmesi için önemlidir.

Leave a Comment

Tıkla Ara