Mudanya Viessmann Kombi Servisi

Mudanya Viessmann Kombi servisi kombi tamir süreci arıza tespit çalışmaları ile başlamaktadır. Talep edilen ofis ve dairelere gelen ekiplerimiz incelemektedir. Ardından sorunun ana kaynağı araştırılmaktadır. Bursa Viessmann servisi kombi tamiri fiyatları hakkında müşterilerimize bilgi verilmesi ile birlikte onarım işlemlerine başlanmaktadır. Arızanın büyüklüğüne göre kimi kombiler sökülmeden tamir edilirken kimi kombilerin tamamiri ise teknik servisimiz de gerçekleştirilmektedir. Viessmann servisi onarımdan sonra gerekli kontrolleri yaparak cihazı teslim etmektedir. Bursa Viessmann servis ekipleri bu süreçte yaşanan tüm gelişmeler hakkında müşterilerimize detaylı bilgiler vermektedir. Ekstra bir ücret talep edilmesi veya onarım süresinin geciktirilmesi söz konusu değildir.

Mudanya Viessmann Servisi

Viessmann kombi servisi ekiplerine kombi bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz firmamızı tercih etmektedir. Çünkü bakım hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Tüm marka ve modellerin temizliği, ateşleme sistem kontrolleri, tesisat pis su temizliği bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Mudanya Viessmann kombi servisi Bursa firmamız tarafından işlem gören cihazların elektrik tüketim oranları bir hayli düşmektedir. Ayrıca alınan bakım ücreti karşısın da tüm parçaların rutin kontrolleri yapılmaktadır. Bu kontroller sayesinde bozulmaya yüz tutumuş olan parçalar yenileri ile değiştirilmektedir. Bursa Viessmann kombi bakımı fiyatlarımız cihazdan cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ne olursa olsun müşterilerimize özel net yüzde 15’lik bir indirim yapılmaktadır. Bakım sırasında bir aksiliğin çıkması veya parçanın zarar görmesi halin de tüm sorumluluk firmamıza aittir.

Viessmann Servisi Mudanya

Viessmann servisi Bursa Mudanya ilçesin de hizmet gösteren firmamız işin de gayet başarılıdır. Kurumsallık adı altın da verilen bakım ve onarım desteği sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti
sağlanmaktadır. Yapılan tüm işlemler işletmemiz garantisi altındadır. Viessmann servisi Mudanya firmamız aynı zaman ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Periyodik olarak bakım hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel yüzde 20’ye varan indirimler yapılmaktadır. Sektöre oranla daha ucuz bir hizmet sunan Bursa Viessmann servisi, müşterilerinden gelen talepleri de anında karşılamaktadır. Ayrıca etik olmayan ve meslek adabına sığmayan işlemlerden uzak durulmaktadır. Örneğin bozuk olmayan parçalar için değişim talebi edilmemektedir. Zira bazı Viessmann servisi firmaları daha çok gelir elde etmek adına bu tip yollara başvurmaktadır.

 

 

Leave a Comment

Tıkla Ara