Osmangazi Viessmann Kombi Servisi

Osmangazi Viessmann Kombi servisi olarak genel bakım haricinde kireç bakımını birçok bilinmesi gereken tüm hizmetleri gidermekteyiz. Özellikle Viessmann yoğuşmalı cihazların en büyük düşmanı brülöründe oluşan kireçlerdir. Viessmann servisi tarafından kireç bakımı yapılmayan kombi ve kazanlar zamanla delinmekte ve maalesef büyük maliyetlere yol açmaktadır. Ayrıca bu kireçlerin yol açtığı sıkıntılardan birisi de faturalarınızın yükselmesidir. Bu soruna yol açan en büyük sebeplerin arasında petek temizliği yer almaktadır. Osmangazi Viessmann servisi petek temizliğini kesinlikle önermemektedir. Petek temizliği yapılan Viessmann yoğuşmalı cihazların brülörleri kesinlikle tıkanmaktadır. Temizlik sırasında petekler de ki bütün pislik cihazın içine girmektedir ve Viessmann kombinizi tıkayarak bir çok sorun oluşmasına neden olmaktadır. Viessmann servisi arayarak bu konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve cihazınızın kontrollerini yaptırabilirsiniz. Viessmann servis her türlü bakım konusunda indirimli fiyatlarıyla Bursa’nın vazgeçilmez servislerindendir.

Osmangazi Viessmann Servisi

Osmangazi Viessmann kombi servisi, değişmesi gereken tüm parçaları orijinali ile değiştirmekte ve 1 yıl boyunca aynı arızanın meydana gelmesi durumunda hiçbir ücret talep etmeden sorunu tekrar gidetmektedir. Yaptığı her işin arkasında duran Viessmann kombi servisi, tekrar eden arızalar da servis ücreti dahi talep etmemektedir. Ayrıca Viessmann servis ekipleri tarafından kesilen belgeyi kaybetseniz dahi sistemimizde tuttuğumuz kayıtlar neticesinde parçanızın garantili olup olmadığını her an öğrenebilirsiniz. Viessmann servisi parça değişimi yapıldıktan sonra sadece değişen parçaya garanti vermektedir. Farklı bir arıza meydana geldiğinde onun ücreti talep edilecektir. Fakat Viessmann servis olarak bizden ikinci kez hizmet alan müşterilerimize %20 indirimli olarak işlem yapmaktayız. Viessmann ekibi, satış sonrası hizmette de kalitenin tek adresidir ve her zaman müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına gece gündüz demeden çalışmaktadır. Aldığınız hizmetten herhangi bir memnuniyetsizlik yaşadığınız da Viessmann kombi servisi arayarak şikayetinizi bildirebilirsiniz. Bildiriminizin sonrasında Viessmann servis, mutlaka gerekeni yapacaktır ve herhangi bir mağduriyetiniz varsa bunu giderecektir.

Osmangazi Viessmann Kombi Bakımı

Viessmann kombi bakımı, Vitodens 100 kombiler de görülen Ob hata kodundan biraz bahsetmek istemektedir. Ob hata kodu ile karşılaşan müşterilerimiz bizi arayarak yardım almalıdır. Elektronik ve karmaşık bir sisteme sahip olan bu marka cihazlara  dışında hiçbir müdahalede bulunulmamalıdır. Ob hata kodu, eşanjörün hava yaptığı veyahut su akış sensörünün arızalandığı durumlar da görülmektedir. Doğru tespit ekibimiz tarafından yapılmalıdır. Bunun yanında Osmangazi Viessmann servisi arayıp arızanızı bildirdiğiniz de size en yakın ekip en kısa süre içerisinde yönlendirilecek ve kombinizin tamiri gerçekleştirilecektir.
Viessmann Vitodens 100 yoğuşmalı kombiler de görülen F2 hatası, cihazınızın içinde ki suyun sıcaklığının olması gerekenden fazla olduğunu ve bu nedenle emniyet sensörünün cihazınızı korumaya aldığını belirtir. Muhakkak Viessmann servisi aramalı ve teknik destek almalısınız. Bu arıza kodunun birçok sebebi vardır ve bu sebepleri şöyle sıralayabiliriz; Sirkülasyon motorunuz çalışmıyordur, emniyet sensörünüz arızasıdır ve cihaz da ki sıcaklığı doğru ölçemiyordur, tesisat dönüş filtreniz tıkalıdır, plakalı eşanjörünüz tıkalıdır, ana eşanjörünüz de kireçlenme vardır veyahut 3 yollu gurubunuz bir problem oluşmuştur. Doğru tespit Viessmann Kombi servis tarafından yapılmalıdır. Aşırı ısınma problemi yaşayan Viessmann kombilere bir müdahale kesinlikle yapılmamalıdır. Ayrıca Viessmann ekiplerimizi arayarak düzenli olarak bakım yaptıran müşterilerimiz de aşırı ısınma problemiyle asla karşılaşılmamaktadır. Genel bakımlar da indirime gitmiştir ve bakımlarınızı ihmal etmemenizi tavsiye etmektedir.

Leave a Comment

Tıkla Ara